Adreso suteikimasbūtinas visoms Lietuvoje įregistruotoms ir steigiamoms įmonėms ar įstaigoms. Jei nuosavų patalpų neturite ar Jūsų veiklai vykdyti jos nereikalingos (pvz. paslaugas teikiate internetu), pasinaudokite mūsų teikiama registracijos adreso paslauga.

Mes duosime sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų ofiso patalpose. Jūsų įmonei skirtą pašto ar siuntų korespondenciją reguliariai paimsime ir informuosime Jus el. paštu.


  • Uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB).
  • Individualioms įmonėms (IĮ).
  • Mažosioms bendrijoms (MB). 


Registracijos adreso kaina:


1 metams - 40 Eur.


2 metams - 60 Eur.

Kodėl verta registracijos adresą įsigyti pas mus:

Mūsų adresas yra ofiso patalpose, todėl Jūsų įmonei siųsti laiškai nedings. Registracijos adresas suteikiamas greitai: Jei steigiate įmonę ar keičiate buveinės adresą elektroniniu būdu, registracijos adreso suteikimo / keitimo dokumentai pasirašomi taip pat elektroniniu būdu. Jei steigiate įmonę notariniu būdu ar keičiate buveinės adresą ne elektroniniu būdu, raštišką mūsų, kaip patalpų savininko, sutikimą paruošime tą pačią dieną.   Į paslaugos kainą įeina pilnas korespondencijos aptarnavimas: Jums skirtų laiškų paėmimas iš pašto dėžutės, informavimas apie Jūsų įmonės gautus laiškus, korespondencijos saugojimas ir perdavimas Jums. Esant poreikiui, už papildomą mokestį galite užsisakyti laiškų persiuntimą paštu, el. paštu  į kitą adresą Lietuvoje ar užsienyje.  Adresą suteikiame tiek naujoms, tiek jau veikiančioms įmonėms.

Search